„Hotspot Shield“

Hotspot Shield

„Hotspot Shield“ per savo istoriją yra patyręs tiek pakilimų, tiek nuopolių. 2016 m. šios paslaugos įkūrėjas David Gorodyansky gyrėsi jog kompanija nelaiko vartotojų IP adresų, o visa kita informacija yra šifruojama. Tačiau 2018 m. technologijų portalas ZDNet aptiko „Hotspot Shield“ spragą, kuri leido hakeriams prieiti prie vartotojų duomenų. Laimei, ši problema buvo greitai pašalinta.

Šis VPN veikia tik „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“ operacinėse sistemose. Tai reiškia, kad negalėsite anonimiškai naršyti per žaidimų konsolę bei kitus panašius įrenginius. Verta atsiminti jog įrenginių skaičius vienam vartotojui yra apribotas iki 5. Vis dėlto, galima atsisiųsti plėtinius, skirtus „Chrome“ ir „Firefox“ naršyklėms.

„Hotspot Shield“ turi net 2500 serverių tinklą, kuris užtikrina greitą ryšį net ir naudojantis pačiais atokiausiais serveriais. Verta paminėti jog ši paslauga yra viena greičiausių tarp Rated.lt apžvelgtų VPN. „Hotspot Shield“ taip pat turi puikią vartotojo sąsają – labai lengva naudotis net ir pradedantiesiems vartotojams. Tiesa, galima rinktis tik iš 25 šalyse esančių IP adresų.

Deja, mūsų testo metu mes negalėjome prieiti prie amerikietiškos „Netflix“ versijos, nes buvome iš karto nukreipti į lietuvišką versiją. Vartotojams, kurie įsigyja VPN tam, kad naudotis Lietuvoje neprieinamu turiniu, tai yra didelis minusas.

„Hotspot Shield“ naujiems vartotojams siūlo išbandyti paslaugą vienai savaitei visiškai nemokamai. Po to, kaina yra €15.99/mėn. arba perkant ilgalaikį planą – €83.88/m.

Rated.lt verdiktas

Mes įvertinome „Windscribe“ 8 balais pagal pasirodymą penkiose kategorijose:

  • Šalių skaičius – galimybė vartotojams rinktis iš kuo daugiau užsienietiškų IP adresų.
  • Serverių skaičius – didelis serverių kiekis užtikrina greitesnį ryšį vartotojams.
  • Įrenginių skaičius – leidžiamas priregistruotų įrenginių kiekis įsigijus VPN planą.
  • Privatumas – vartotojų privatumo saugojimo lygis; galimybė išlikti anonimiškam.
  • Kaina – neribojamo duomenų srauto ir greičio plano kaina, palyginus su kitomis paslaugomis.

„Hotspot Shield"

€15.99/mėn. arba €83.88/m.
8

Šalių skaičius

8.0/10

Serverių skaičius

8.0/10

Įrenginių skaičius

8.0/10

Privatumas

8.5/10

Kaina

7.5/10

Pliusai

  • Greitas ryšys
  • Lengva naudotis

Minusai

  • Neveikia su amerikietišku „Netflix"
  • Didelė kaina
Dalintis:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.